KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12496691
nr 1249 6691
Ella Raymond
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Komposition. Olja på duk, signerad. 60x120
Ella Raymond, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:40:40
19/4 15:15:27